FAQ

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Tak. Wokół stadionu jest sporo miejsc dla samochodów i rowerów. Dla samochodów parking jest płatny (w-g stawki operatora). płatności dokonujemy w kasach parkingowych mieszczących się na terenie parkingu (tylko płatność gotówką). Najbliżej studia położony jest parking P1.

Tak. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest dojazd pod Studia A bezpośrednio przez bramę w tunelu 3.

Tak. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest bezschodowy dostęp do Studia A bezpośrednio przez bramę w tunelu 3.

Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Większość osób korzysta z mniejszego Studia A (40m2) ale w przypadku większej ilości osób, czy potrzeby dalszego odejścia od tła, lub z innych przyczyn można korzystać ze Studia B (pow. 200m2). Można również korzystać z obu miejsc jednocześnie.

Tak. Ogłaszamy je na naszych mediach społecznościowych (FB/Inst). W przypadku wynajmów dłuższych nich jeden dzień zachęcamy do negocjacji.

Do studia wchodzimy przez recepcję główną stadionu (tam Was odbierzemy), która znajduje się od strony parkingu P1 (od strony torów kolejowych), tuż przy wielkiej białej piłce Euro 2012. Proszę obejrzeć mapkę.

Do studia można dotrzeć rowerem, samochodem, autobusem/tramwajem i SKMką.

Od początku do końca jesteśmy obecni i staramy się reagować na Wasze potrzeby i prośby. Zaczniemy od zapoznania Was z naszym studiem i sprzętem studyjnym.

Tak. Po wcześniejszym uzgodnieniu, w celu zapewnienia intymności sesji, możemy zamknąć Was samych w studiu i zablokować dostęp osobom trzecim do studia.

Tak. Cały nasz sprzęt studyjny (lampy, statywy, modyfikatory, wyzwalacze - szczegółowa lista) jest do Waszej dyspozycji.

Gotowy do użycia sprzęt studyjny, kartonowe tło fotograficzne, drobny katering (owoce/słodycze/woda/napoje/kawa/herbata).

Nie. Ale pozwoli uzgodnić wszelkie szczegóły Waszej pracy., zwłaszcza, jeśli macie jakieś dodatkowe życzenia.

Płatności, co do zasady, dokonujecie przelewem, na podstawie faktury VAT wystawionej po zakończeniu usługi najmu z 7-dniowym terminem płatności.